Sekabet Hesap Kapatma – Sekabet Hesabı Nasıl Kapatılır? – 2020

Ekim 19, 2020 Posted in Sekabet Blogu by Yorum yapılmamış

Piyasanın en iyisi Sekabet üzerinde hesap işlemleri nasıl yapılmaktadır. Sekabet her ne kadar en iyi hizmeti sağlasa da bazı oyuncuların hesaplarını kapatmaları gerekmektedir. Bunlar yeni hesap açma işlemi için ya da farklı konulardan dolayı hesaplarını kapatmak istemektedirler. Peki Sekabet hesap kapatma işlemi nasıl yapılmaktadır?

Sekabet Hesabımı Nasıl Kapatabilirim?

İçeriğimizde de bahsettiğimiz üzere Sekabet hesabınızı çeşitli nedenlerle kapatmak isteyebilirsiniz. Sekabet, hesabınızı kapatmak için kesinlikle sizden herhangi bir şey istemez. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz sebeple Sekabet hesabınızı kapatabilir, dilerseniz yeni bir üyelik açabilir, dilerseniz de sonradan hesabınızı tekrardan aktifleştirebilirsiniz.

sekabet hesap kapatma

Sekabet hesabınızı kapatmak için Sekabet yeni giriş linki ile Sekabet’in en güncel adresine giriş yapın. Üye panelinizden, üyelik detaylarınıza gelin ve Sekabet üyeliğinizi sonlandırmanız için tıklamanız gereken “Sekabet üyeliğimi dondur” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde uğraşmak istemiyorsanız Sekabet canlı destek hizmeti üzerinden hesabınızı kapatmalarını isteyebilirsiniz. Sekabet canlı destek ekibi sizlere hesabınızı kapatma durumunda yardımcı olacaklar.

Bu şekilde Sekabet hesabınızı kolayca kapatabilir, bir sonraki aktifleştirmeye dek kapalı bir şekilde tutabilirsiniz.

Kapattığım Üyeliğimi Tekrar Nasıl Aktifleştirebilirim?

Sekabet hesabınızı üye panelinden ya da canlı destek üzerinden kapattıktan sonra tekrar aktifleştirebilmek için Sekabet güncel giriş adresinden hesabınıza giriş yapmayı denerseniz, hesabınız tekrardan aktif olacaktır. Bunun yanı sıra Sekabet iletişim adreslerinden de Sekabet hesabınızı tekrardan aktifleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak canlı destek üzerinden durumu anlatırsanız, sizlere hesabınızı yeniden açmak için yardımcı olacaklardır.

Sekabet Üyeliğimi Kapatırken Bakiyemi Çekebilir Miyim?

Sekabet üyeliğinizi sonlandırırken site üzerinde bakiyeniz kaldıysa, bu bakiyeyi çekmek için canlı destek üzerinden yardım talep edebilirsiniz. Paranız hiçbir zaman Sekabet’te kalmaz, Sekabet güvenilir ve lisanslı bir bahis sitesidir, bu nedenle sizleri hiçbir şekilde mağdur etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Sekabet hesap kapatma işleminizi yaparken bakiyeniz çekim için uygun ise Sekabet üzerinde kalan bakiyenizi kolay bir şekilde hesabınıza çekebilirsiniz.

Ayrıca bkz: Sekabet Para Çekme

Hemen sende Sekabet giriş butonu ile Sekabet’in en güncel adresine giriş yap ve paranı katlamaya başla!

Yorum yapın